Mūsų istorija

Musu istorija...

Mūsų istorija prasidėjo, kai susibūrę keli bendraminčiai nusprendė kurti vietą, kur bus vertinamas teisingas ir sveikas judesys. Tai vieta, skirta kurtis bendruomenei ir tobulėti visapusiškai. Kiekvienas iš CrossFit Laisvės komandos narių tiki kuriama pridėtine verte, vesdami visuomenę sveikesnės gyvensenos link.

Klientų atsiliepimai

Ką apie mus sako mūsų nariai

Best CrossFit box in Vilnius. Very professional, experienced and knowledgeable coaches. The place is always clean, tidy and ready for you to pump up those biceps! Also they offer plenty of classes every day, even on holidays!

Diego Estaban

Net nesitikėjau tokio įsitraukimo. Atradau tai, ko visada ieškojau. Motyvacijos pagalba per 2,5 mėn - 7kg. Treneriai patys profesionaliausi. Jauties labai patikimoje priežiūroje. Taip pat mažas spaudimas, kad reikia “varyti”, kai atrodo, kad sunku, tačiau pasirodo treneris žino, kad sunku dažnai paichologiškai labiau, nei fiziškai.

Edmundas Beivydas

Klubas tikrąja to žodžio prasme, kur ne šiaip sporto salė, bet labai stipri bendruomenė, profesionalūs treneriai.

Marius Adomaitis
Misija

MŪSŲ MISIJA – SUPAŽINDINTI VISUOMENĘ SU TEISINGU FIZINIU AKTYVUMU

Mūsų energija pulsuojančioje erdvėje jau susibūrė daugybė sporto bendraminčių, kurie kasdien lieja prakaitą ir kartu siekia tikslų. Džiaugiamės, pateisindami savo sportiškos bendruomenės lūkesčius ir didžiuojamės, kad mūsų nariai savo patirčiai CrossFit Laisvė klube skiria aukščiausią įvertinimą.

Užsiregistruok ir išbandyk!

REGISTRUOKIS