CrossFit

CrossFit apima daug skirtingų sporto disciplinų (sunkioji atletika, Gimnastika, irklavimas, bėgimas ir kt.), o treniruočių tikslas yra lavinti visas žmogaus fizines savybes (jėgą, ištvermę, greitumą, sprogstamąją jėgą, mobilumą, lankstumą ir kt.). Siekiant užtikrinti metodikos efektyvumą, treniruotėse aukštu intensyvumu atliekami žmogui natūralūs, funkciniai judesiai, o visą procesą valdo ir prižiūri profesionalūs, sertifikuoti CrossFit treneriai. CrossFit - per pastarąjį dešimtmetį, visame pasaulyje smarkiai išpopuliarėjusi treniruočių metodika. Populiarumo priežastis yra neginčijamas CrossFit treniruočių efektyvumas, didžiulė nauda mūsų fizinei ir psichinei sveikatai, sporto bendruomenės kūrimas.

CROSSFIT BEGINNERS

Ši treniruočių klasė skirta pradedantiesiems. "Beginners" treniruotėse susipažinsite su CrossFit pagrindais, išmoksite tinkamai apšilti, techniškai atlikti pratimus ir naujai įgautus įgūdžius panaudoti CrossFit treniruotėje. CrossFit sertifikuoti treneriai padės Tau suprasti ir išmokti atlikti įvairius jėgos pratimus: (rovimą, stūmimą, mirties trauką, pritūpimą ir kt.), gimnastikos pratimus (įvairius prisitraukimus ir atsispaudimus), pratimus prie aparatų (irklavimo, bėgimo, dviračio ir kt.). Pagal tavo fizinį parengtumą treneriai parinks tinkamą pratimo variaciją, treniruotės krūvį ir tempą. Išmoksite saugiai ir tinkamai naudotis įvairia sporto įranga: svarmenimis, giromis, kimštiniais kamuoliais, šokdynėmis ir kita įranga. Susipažinsite su bendraminčiais ir galėsite siekti savo tikslų kartu su kitais CrossFit entuziastais ir įsiliesite į motyvuojančią ir palaikančią CrossFit Laisvė bendruomenę.

CIRCLE TRAINING

Intervalinės bendro fizinio pasiruošimo treniruotės, kuriose atliekami įvairūs pratimai, stiprinantys visas kūno raumenų grupes. Circle Training treniruočių intervalai (pratimo atlikimo ir poilsio laiko santykis) ir atliekami pratimai nuolatos keičiasi, todėl treniruotės nebus nuobodžios. Vienos treniruotės metu atliekami 4 - 6 skirtingi pratimai, stiprinantys skirtingas raumenų grupes. CrossFit Laisvė profesionalūs treneriai išmokys teisingos pratimų atlikimo technikos ir prižiūrės Jus visos treniruotės metu. Lyginant su CrossFit tai yra techniškai lengviau atliekama treniruočių programa.

OLYMPIC WEIGHTLIFTING

Sunkiosios atletikos treniruotės, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas olimpinių štangos kėlimų (rovimo ir stūmimo) mokymuisi ir tobulinimui. Šiose treniruotėse Jūs padidinsit savo jėgą, sprogstamąją jėgą, pagerinsite sąnarių mobilumą ir bendrąją kūno koordinaciją. Olympic Weightlifting treniruotės dažniausiai yra žemo intensyvumo, taip siekiama išlaikyti maksimalią koncentraciją, norint tinkamai išmokti ir tobulinti atlikimo techniką. Šie du olimpiniai štangos kėlimai (snatch ir Clean&Jerk) dažnai sutinkami CrossFit treniruotėse. Tinkamai išmokę olimpinius kėlimus - padidinsite CrossFit treniruočių efektyvumą.

Gymnastics Skills

Gimnastika - neatsiejama CrossFit dalis. Treniruotėse atliekami įvairūs gimnastiniai pratimai ir jų variacijos, bei progresijos. Ši treniruočių metodika skirta tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems CrossFit mėgėjams. Profesionalių trenerių sudarytos treniruočių programos tikslas - išmokyti Jus atsistoti, ar eiti ant rankų, prisitraukti prie skersinio, pasikelti ir atsispausti ant žiedų ir dar daug kitų gimnastikos elementų. Šiose treniruotėse įgausite daug naudingų įgūdžių, kuriuos sėkmingai panaudosite kitose treniruotėse ar aktyviose laisvalaikio veiklose.

MOBILITY

Treniruočių metodika skirta gerinti sąnarių paslankumą, bendrą kūno lankstumą ir stiprinti smulkiuosius giluminius raumenis. Pagerinus kūno sąnarių mobilumą, Jūsų treniruotės taps dar efektyvesnės ir sudėtingesnio lygio pratimus atliksite lengviau. Tai žemo intensyvumo treniruotės, kurios padeda atsistatyti po didelio krūvio arba paruošti kūną būsimam krūviui. Mobility treniruotėse atliksite volavimosi, tempimo, masažavimo kamuoliuku ir kitas mobilumą gerinančias praktikas.

crossfit teens

CrossFit treniruočių programa pritaikyta paaugliams. Treniruotėse vaikai mokosi teisingai atlikti svorio kėlimus, pratimus su savo kūno svoriu, teisingai ir efektyviai naudoti kardio treniruoklius (irklavimo, bėgimo, dviračio mynimo). Treniruotės nuolatos keičiasi, todėl netaps nuobodžia rutina. Nuolatiniai nauji fiziniai iššūkiai paauglius įtraukia ir ilgam išlaiko susidomėjimą sportu. Paauglių grupinės treniruotės ugdo bendruomeniškumo jausmą, moko atlikti užduotis komandoje ir išlaiko sveiką konkurenciją, taip išlaikomas bendras grupės tobulėjimas. Treniruočių metodika sudaryta taip, kad būtų lavinamos visos fizinės savybės: jėga, ištvermė, greitumas, vikrumas, sprogstamoji jėga, koordinacija, lankstumas, sąnarių mobilumas, tikslumas ir taiklumas. Šios treniruotės - kelias į visapusiškai išvystytą ir sveiką kūną.

CrossFit seniors

Treniruočių programa pritaikyta vyresnio amžiaus žmonėms. Senjorams siekiant išlaikyti kasdieninę energiją ir ilgaamžiškumą, pagerinti sveikatos būklę, Fizinis aktyvumas tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Žemo intensyvumo treniruotėse Jus mokins ir prižiūrės kvalifikuoti CrossFit treneriai. Sporto salėje atliksite įvairius pratimus, kurie Jus visapusiškai sustiprins. Pagerinsite širdies ir kraujagyslių darbą, lankstumą, sąnarių mobilumą, sustiprinsite visas raumenų grupes. Atliekami pratimai nuolatos kinta, todėl treniruotės netampa nuobodžia rutina. Taip pat, grupinėse treniruotėse sutiksite bendraminčių ir įsiliesite į sporto bendruomenę.

Užsiregistruok ir išbandyk!

REGISTRUOKIS