Apie mus

CrossFit – nuolat besikeičiantys funkciniai judesiai atliekami intensyviai

Nuolat besikeičiantys – tai reiškia, jog treniruotės keičiasi kasdien. Rutina yra mūsų priešas. Mūsų kūnas yra beprotiškai sudėtingas mechanizmas, kuris greitai prisitaiko prie krūvio. Kuo didesnė įvairovė, tuo sunkiau kūnui yra prisitaikyti ko pasekoje mes tobulėjame visapusiškai. Niekas nežino kas gali nutikti rytoj, todėl mes bandom pasiruošti bet kokiam fiziniam iššūkiui. CrossFit treniruotės susideda iš darbo su svoriais, gimnastikos ir ištvermės pratimų. Mūsų specializicija yra nesispecializuoti.

Funkciniai judesiai – tai judesiai, kuriuos atliekame kasdien. Mūsų kūnas yra sukurtas judėti ir tokie judesiai kaip tūpimas, svorio atlkėlimas nuo žemės, šuoliai, metimai, traukimas, stūmimas, bėgimas yra mūsų pagrindas. Juos atliekame kasdien ir mūsų misija yra išmokinti juos atlikti taisyklingai. Todėl mes šiuos judesius ir naudojame treniruotėse ne tik dėl to, jog jie atrodo gerai, bet dėl to, kad gaėtumeme juos atlikti saugiai už salės ribų.

Intensyvumas – yra neišgalvotas dalykas, o fiziškai išmatuojamas. Jis yra matuojamas kaip greitai gali atlikti tam tikrą darbą. Lengvas pasibėgiojimas parke yra lengvo intensyvumo, kol pagreitėjimai yra didelio intensyvumo. Darbas yra lygus galios ir distancijos sandaugai. Galia yra matuojama darbą padalinus iš laiko. Kuo daugiau darbo atliekame per kuo mažesnį laiką, tuo didesnę galią išvystome. Nereikia bijoti intensyvumo, nes jis atneša puikius rezultatus!

Mes norime suteikti Jums laisvę užsiimti bet kokia veikla tiek salėje, tiek už jos ribų. Atvykę pas mus būsite šiltai sutikti, visi žinos Jūsų vardą ir prisijungite prie mūsų atletiškos šeimos. Pas mus visi yra lygūs. Nesvarbu ar treniruotę baigsi pirmas ar paskutinis, visi palaikys ir padės įvykdyti užduotį. Mes esam komanda.

Įvairovė

Funkciniai judesiai

Intensyvumas