Priimk CrossFit Laisvė trijų mėnesių iššūkį ir praleisk rudenį aktyviai!

 

Kas yra CrossFit Laisvė iššūkis?

Tai jau trečią kartą organizuojama trijų mėnesių programa, skirta visiems, norintiems sportą ir sveiką gyvenseną paversti savo kasdieniu įpročiu. Nesvarbu, kokio tikslo esate vedini (pakoreguoti kūno linijas, sustiprėti, pagerinti bendrą savijautą, miego kokybę, priprasti reguliariai sportuoti ar maitintis sveikiau), ši programa skirta būtent Jums, nes visos programos metu Jumis rūpinsis profesionalių CrossFit trenerių ir mitybos specialisto komanda, kuri atsižvelgs į individualius dalyvių poreikius.

Iššūkis taip pat skirtas aktyviai sportuojantiems žmonėms, norintiems įgyti papildomų praktinių žinių apie treniravimąsi, sporto ir mitybos derinimą, bei pagerinti savo sporto rezultatus.

Kada vyks šis iššūkis?

Programos pradžia: 2023.09.04, pabaiga: 2023.11.30.

Iššūkio treniruotės vyks nedideliame dalyvių rate, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, 8 val. (rytinė grupė) ir 20 val. (vakarinė grupė).

Kokie rezultatai laukia?

Esame už ilgalaikius rezultatus. Mes pasirūpinsime kokybiška treniravimosi programa, nuolatiniu palaikymu ir motyvavimu, suteiksime profesionalias konsultacijas mitybos bei sporto klausimais, išmokysime ne tik pakeisti, bet ir išlaikyti naujai įgytus įpročius. Trokštami pokyčiai laukia visų, kurie yra rimtai nusiteikę mokytis ir įdėti pastangų.

Kiek kainuoja?

Šio iššūkio kaina – 399 Eur. Programa apima:

  • Seminarai apie mitybą, kurių metu susipažinsite su sveikatai palankaus maitinimosi principais. Aptarsime šių dienų mitybą, paplitusius mitus, dietų veiksmingumą ir įvairovę, mikro bei makro elementų poreikį sportuojančiam asmeniui. Taip pat sužinosite apie maisto papildus, ar jie būtini sportuojant, jeigu taip – kokie. Turėsite galimybę užduoti Jums aktualius klausimus dietistei Rugilei Leimonaitei (skaityti daugiau).
  • Viso įššukio metu turėsite galimybę pasikonsultuoti su dietiste Jums rūpimais klausimais.
  • Kiekvienos savaitės pabaigoje aptarsime, kaip sekėsi maitintis tą savaitę, su kokiais sunkumais susidūrėte, kaip jautėtės, kokia buvo miego kokybė ir pan.
  • Žygis gamtoje.
  • Nuolatinis bendravimas, palaikymas ir motyvavimas uždaroje Facebook grupėje.
  • Start pack su CrossFit Laisvė atributika: sportiniai marškinėliai, gertuvė, kelioninis puodelis, sportinių batų krepšys, drabužių antsiuvas).
  • Galimybė lankyti visas kitas CrossFit Laisvė vykstančias treniruotes.

 

Iššūkis visiškai pateisino lūkesčius. Ačiū labai! Labiausiai patiko bendruomeniškumo jausmas, trenerių atsakingas ir pozityvus požiūris, jausmas, kad gerėja fizinė būklė. Labai smagi buvo iššūkio pradžia.

Deimantė

Net nesitikėjau tokio įsitraukimo. Atradau tai, ko visada ieškojau. Motyvacijos pagalba per 2,5 mėn - 7 kg. Treneriai patys profesionaliausi. Jauties labai patikimoje priežiūroje. Taip pat mažas spaudimas, kad reikia “varyti”, kai atrodo, kad sunku, tačiau pasirodo treneris žino, kad sunku dažnai paichologiškai labiau, nei fiziškai.

Edmundas

Šiaip viskas aukštam lygyje. Dėkui dar kartą.

Vygandas

Iššūkis pateisino mano lūkesčius. Todėl tęsiu CrossFit treniruotes toliau 🙂 Labiausiai patiko trenerių darbas ir treniruočių rezultatai.

Andžej

Iki iššūkio liko:

Dien.
Val.
Min.
Sek.