Priimk CrossFit Laisvė trijų mėnesių iššūkį ir pasitik vasarą drąsiai bei pilnom jėgom!

 

Kas yra CrossFit Laisvė iššūkis?

Tai trijų mėnesių programa, skirta visiems, norintiems sportą ir sveiką gyvenseną paversti savo kasdieniu įpročiu. Nesvarbu, kokio tikslo esate vedini (pakoreguoti kūno linijas, sustiprėti, pagerinti bendrą savijautą, miego kokybę, priprasti reguliariai sportuoti ar maitintis sveikiau), ši programa skirta būtent Jums, nes visos programos metu Jumis rūpinsis profesionalių CrossFit trenerių ir mitybos specialisto komanda, kuri atsižvelgs į individualius dalyvių poreikius.

Iššūkis taip pat skirtas aktyviai sportuojantiems žmonėms, norintiems įgyti papildomų praktinių žinių apie treniravimąsi, sporto ir mitybos derinimą, bei pagerinti savo sporto rezultatus.

Kada vyks šis iššūkis?

Programos pradžia: 2023.02.27, pabaiga: 2023.05.31.

Iššūkio treniruotės vyks nedideliame dalyvių rate, pasibaigus grupinėms treniruotėms. Tvarkaraštis: pirmadienis ir trečiadienis – 20 val.,  penktadienis – 19 val.

Kokie rezultatai laukia?

Esame už ilgalaikius rezultatus. Mes pasirūpinsime kokybiška treniravimosi programa, nuolatiniu palaikymu ir motyvavimu, suteiksime profesionalias konsultacijas mitybos bei sporto klausimais, išmokysime ne tik pakeisti, bet ir išlaikyti naujai įgytus įpročius. Trokštami pokyčiai laukia visų, kurie yra rimtai nusiteikę mokytis ir įdėti pastangų.

Kiek kainuoja?

Šio iššūkio kaina – 399 Eur. Programa apima:

  • Trys individualiai pritaikytos treniruotės per savaitę, tik dalyviams skirtu laiku. Treniruotes ves patyrę treneriai Edvinas Vyšniauskas ir Gintas Petrikas.
  • Trys kūno analizės testai (prieš, per ir po iššūkio).
  • Seminarai apie mitybą, kurių metu susipažinsite su sveikatai palankaus maitinimosi principais. Aptarsime šių dienų mitybą, paplitusius mitus, dietų veiksmingumą ir įvairovę, mikro bei makro elementų poreikį sportuojančiam asmeniui. Taip pat sužinosite apie maisto papildus, ar jie būtini sportuojant, jeigu taip – kokie. Turėsite galimybę užduoti Jums aktualius klausimus dietistei Rugilei Leimonaitei (skaityti daugiau).
  • Viso įššukio metu turėsite galimybę pasikonsultuoti su dietiste Jums rūpimais klausimais.
  • Kiekvienos savaitės pabaigoje aptarsime, kaip sekėsi maitintis tą savaitę, su kokiais sunkumais susidūrėte, kaip jautėtės, kokia buvo miego kokybė ir pan.
  • Pavasarinis žygis gamtoje.
  • Nuolatinis bendravimas, palaikymas ir motyvavimas uždaroje Facebook grupėje.
  • Start pack su CrossFit Laisvė atributika: sportiniai marškinėliai, gertuvė, kelioninis puodelis, sportinių batų krepšys, drabužių antsiuvas).
  • Galimybė lankyti visas kitas CrossFit Laisvė vykstančias treniruotes.